ZVOLTE SI JAZYK:

Zamów Climax Control

Váš nový sexuální život máte již na dosah. Vyberte si nejlepší způsob, jak rozšířit vztah a zvýšit intenzitu sexuálních zážitků. Vyplňte formulář a obohaťte si Váš milostný život. Dělí Vás od toho jen pár kliknutí.

Doplněk stravy, jehož složky Vám pomohou podat při Vašich sexuálních aktivitách ten nejlepší výkon. Pomáhá oddálit ejakulaci, zlepšuje erekci a dodává Vám energii.

Vyberte si nejlepší způsob, jak rozšířit vztah a zvýšit intenzitu sexuálních zážitků. Vyplňte formulář a obohaťte Váš sexuální život.

Abychom vám pomohli vybrat, vytvořili jsme tři balíčky. Zvolte si "Doporučený balíček" a ušetřete až 35% z ceny! Jen 76,67Kč na den!

Rozhodnete-li se zakoupit náš „Doporučený balíček", nebo "Maximální efekt", dostanete od nás také Vigrax - perfektní přípravek, který Vám umožní mít dlouhou a silnou erekci.

1. VYBERTE SI BALENÍ PODLE SEBE

Výběrem tohoto balíčku získáte od nás zcela zdarma balení Virgax a Climax Control – formulace, které Vám umožní dosáhnout dlouhou a silnou erekci.

2xClimaxControl
1xClimaxControl Zdarma
1xVigrax Zdarma
2300

2. VYPLŇTE FORMULÁŘ

* - povinné údaje (Informace prosím pište s diakritikou)


Zásilky jsou doručovány prostřednictvím kurýrské služby GLS v průběhu 3-4 pracovních dnů.

Při vyplňování formuláře je nutné zadat korektní jméno a telefonní číslo, na kterém Vás bude kontaktovat kurýr. Tyto údaje mají vliv na zpracování a doručení objednávky.
Adresu uvádějte tou, na které se zdržujete větší část z pracovního dne mezi 8:00 až 17:00 hod.
S kurýrem je možné se domluvit na alternativní adrese doručení.
Platba za balík probíhá přímo u kurýra při doručení.

Můžete požádat o doručení Českou poštou.
V tom případě se ale vyžaduje platba předem na náš účet. Po přijetí platby vám bude zásilka odeslána doporučeně. V případě zájmu prosím kontaktujte náš zákaznický servis e-mailem na cronsystem@gmail.com


 • Může mi být zásilka doručena,
  i když jsem v zahraničí?

3. VYBERTE SI ZPŮSOB PLATY

 • Platba v hotovosti na dobírku

  Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Čas doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplatit přes GoPay

  Po vyplnění formuláře Vás přesměrujeme do systému GoPay, kde objednávku zaplatíte prostřednictvím platební karty. Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po obdržení platby na náš účet. Zásilka Vám bude doručena do 2-3 pracovních dnů od objednání.


 • Zaplatit přes Paypal

  Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.


 • Zaplaťte nyní bankovním převodem

  Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Doručená bude zpravidla do 2-3 pracovních dnů.


4. OBJEDNAT IHNED

Objednávka: 0 zł
Poštovné: 300 Kč
Celkem: 300 Kč
Doba doručení: 3-4 dny


 • Garance účinnosti

  Jsme si úplně jisti účinnosti Climax Control, a to až do takové míry, že jestli nebudete spokojeni s výsledky, garantujeme Vám vrácení peněz za každé neotevřené balení.

 • Bezpečnost

  Climax Cotrol je lékaři schválen i doporučen. Je určen zdravým mužům, kteří bojují s problémem předčasné ejakulace. Navíc klinické testy prokázali, že náš výrobek nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

 • Důvěra

  Respektujeme Vaše soukromí a zaručujeme Vám, že Vaše osobní údaje nebudeme sdílet, poskytovat ani prodávat dalším osobám.

 • Diskrétnost

  Objednané produkty budou zabaleny v diskrétní, hnědé krabici a doručené kurýrem na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednacího formuláře. Po zadání objednávky Vás bude kurýrská společnost informovat o dni doručení, a tak si můžete být jisti, že Vaši objednávku obdržíte.

 • Pro každého

  Na nákup Climax Control nemusíte mít předpis od Vašeho lékaře. Náš produkt je určen zdravým mužům v každém věku, kteří chtějí naplno uvolnit svůj sexuální potenciál.